ERP ADMINISTRÁTOR/KA | AŽ 50.000 KČ

Pracovní náplň

Do výrobní firmy na Třebíčsku hledáme ERP SPECIALISTU. Pokud jsi analytický typ, rád/a se učíš nové věci a práce v týmu Ti není cizí, pak tu máme pozici pro Tebe!

Budeš technickou podporou pro ERP systémy, nemine Tě provádění systémových analýz, spolupráce na vytváření ERP reportů, komunikace s ostatními členy IT oddělení, údržba ERP systémů a mnoho dalšího. Zkrátka, ERP Tě bude provázet každým dnem!

Jsme menší tým IT nadšenců, pokud jsi čerstvě po škole, nebo nemáš mnohaleté zkušenosti, rádi Tě všemu naučíme!

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání
- Aj na úrovni alespoň B1
- Znalost ERP systému

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Bonusy, prémie
- Příspěvek na stravování, na dopravu
- Příspěvek na penzijní/zdravotní pojištění
- Kafeterie