MISTR/OVÁ ODDĚLENÍ LAKOVNY! | 3 SMĚNY

Pracovní náplň

Do malé, stabilní firmy s dlouholetou tradicí nedaleko Počátek hledáme MISTRA/MISTROVOU LAKOVNY!

Hledáme organizačně schopného člověka, který má zkušenosti s vedením lidí a adekvátní zkušenost s výrobou.

Splňuješ tyto požadavky a nevadí Ti pracovat ve třísměnném provozu? Pak nám zašli svůj životopis, čekáme na Tebe!

- Budeš hlavním organizátorem směn, aby všechno šlapalo, jak má!
- Nutností bude správně obsadit linky a operativně určovat výrobní priority
- Dodržování výrobního plánu, řešení denních problémů na linkách a ve výrobě bude Tvým denním chlebem
- A nakonec budeš v denním kontaktu s ostatními kolegy z oddělení kvality, údržby a dalších

Rozhodně se nudit nebudeš! Tak co, zkusíš to?

Požadujeme

- Adekvátní zkušenost z prostředí výroby
- Prokazatelná zkušenost s vedením lidí ve výrobě
- Uživatelská znalost práce s PC - MS Excel, Outlook
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu
- Samostatnost, organizační schopnost, pečlivost a schopnost ustát práci pod lehkým tlakem

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. mzda
- Příplatky nad rámec zákona za směnnost, ztížené prostředí, atd.
- Finanční bonusy, osobní ohodnocení, extra bonusy za přesčasové směny
- Příspěvky na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zaměstnanecké tarify i pro rodinu