ADMINISTRATIVA | AKTIVNÍ VYUŽITÍ NĚMECKÉHO JAZYKA!

Pracovní náplň

Do rozvíjející se společnosti na Třebíčsku hledáme kolegu/kolegyni do ADMINISTRATIVY. Konkrétně na pozici SALES ADMINISTRÁTORA. Ovládáš němčinu a rád/a bys jí dále ve svém zaměstnání využíval/a? Poohlížíš se po uplatnění v administrativě, nevadil by Ti denní kontakt se zákazníky společnosti? Nejsme žádné call centrum, zkrátka potřebujeme někoho, kdo bude kontaktní osobou pro naše zákazníky.

Nejde o obchod, ale o SUPPORTNÍ ČINNOST. Budeš komunikovat pouze s jedním zákazníkem, pro kterého budeš kontaktní osobou a podporou. Dále tě čeká aktualizace dodacích časů, kontrola dostupnosti požadovaného zboží, správa objednávek a zákaznických dat. Miluješ práci v programech? Super, tady rozhodně využiješ SAP. Nemine Tě ani zajištění chodu projektů, správa dokumentace a vylepšování stávajících procesů.

Rozhodně se u nás nebudeš nudit! Zašli nám svůj životopis, rádi Ti povíme více.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně obchodního/ekonomického zaměření)
- Znalost programu SAP (SD/CO, BI)
- Znalost MS Office
- Velmi dobrá znalost německého jazyka (angličtina stačí základy)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 13. mzda
* Služební notebook a mobil
* Cafeteria systém
* Příspěvky na stravování
* Pružná pracovní doba
* Home office
* Sick days
* Plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
* Intenzivní využívání cizích jazyků a kurzů na pracovišti
* Příspěvky na spotřebu energie při Homeoffice
* Akce pro zaměstnance a jejich rodiny