OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKY MLUVÍCÍ ZÁKAZNÍKY!

Pracovní náplň

Malá, rodinná firma na Vysočině hledá OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO NĚMECKY MLUVÍCÍ ZÁKAZNÍKY! Ovládáš bravurně německý jazyk, nevadí Ti cestování a jsi komunikativní typ?
Hledáme člověka zaměřeného na dlouhodobé vztahy s klienty a dlouhodobý rozvoj těchto vztahů. Akvizicí je tu minimum!

Počítej s tím, že služební cesty Tě čekají každý týden, strávíš 3-4 dny v zahraničí! Budeš získávat objednávky od stávajících zákazníků, rozvíjet obchodní spolupráce, získávat nové zákazníky v rámci EU, spolupracovat s výrobou, plánovat exportní výrobu a další.

Tak co, láká Tě denně šprechtit? Zašli nám svůj životopis!

Požadujeme

Požadujeme:
- Zkušenost z oblasti prodeje B2B, ideálně export
- NJ - výborná znalost!!
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Znalost práce na PC
- Ochota cestovat (časté služební cesty, časová flexibilita)
- Schopnost samostatné práce a organizační schopnosti

Nabízíme

- Služební automobil i pro soukromé účely
- Notebook, mobilní telefon
- Příspěvek na penzijní připojištění