ŠÉF/OVÁ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY | AŽ 50.000 KČ

Pracovní náplň

Jsi tak trochu puntičkář/ka, máš rád/a pořádek a pohybuješ se v oblasti údržby? Pokud máš k tomu všemu zkušenost s vedením lidí, pak bychom byli rádi, kdyby ses přidal k nám do týmu!

Do stabilní výrobní firmy v okresu Žďáru nad Sázavou hledáme ŠEF/OVOU ODDĚLENÍ ÚDRŽBY! Čeká Tě tým kolegů, které budeš vést a motivovat, spousta strojů, o jejich údržbu se budeš starat. Budeš vyhledávat rizika v oblasti údržby, řešit BOZP na svěřeném úseku a komunikovat s dodavateli.

Rozhodně se nebudeš nudit Jdeš do toho? Čekáme Tvůj životopis.

Požadujeme

- SŠ/VŠ strojírenského zaměření
- Alespoň 2 roky praxe s vedením oddělení údržby
- Výborná znalost práce s PC
- Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Možnost seberealizace a seberozvoje
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Detaily nabídky ŠÉF/OVÁ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY | AŽ 50.000 KČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát