ELEKTROÚDRŽBÁŘ | až 34 000 | 1 směna

Pracovní náplň

Baví tě práce se stroji, ale nemáš rád práci na směnyi? Máš vyhlášku 50 a hledáš nové možnosti?
Tak se přidej k nám, hledáme kolegu jako jsi ty!

A co budou tvé úkoly?

-Preventivní a reaktivní údržba a opravy strojů, přístrojů, zařízení a budov
-Opravy malých částí
-Vypisování a správa příslušné dokumentace
-Podpora a řízení prací při účasti externích firem
-Příprava a provádění plánů údržby včetně vyhodnocení servisu a údržby
-Zlepšování strojů, přístrojů zařízení a budov
-Montáž, demontáž , zapojení oživení a spouštění strojů, nástrojů a zařízení
-Dodržování bezpečnosti a právních předpisů, vyhlášek a nařízení ČR a EU

Požadujeme

Budeš k tomu potřebovat:

-Vyučení či absolvování SŠ technického směru
-Flexibilitu pohotovosti
-Vyhláška 50 paragraf 6 výhodou

Nabízíme

-Dovolená 4 týdny / rok
-Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny / rok
-Stravenky v hodnotě 100 Kč
-Měsíční bonus dle plnění KPI až 5 400 Kč
-Bonus za docházku 750 Kč / měsíc
-Kafeterie 300 Kč / měsíc
-Příspěvek na pojištění 500 Kč / měsíc (nárok vzniká po 6 měsících pracovního poměru)
-Náborový příspěvek 30 000 Kč

Detaily nabídky ELEKTROÚDRŽBÁŘ | až 34 000 | 1 směna

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát