Seřizovač nástrojů Jihlava 44 500 Kč, bonus 50 000 Kč

Pracovní náplň

Máš strojírenské/technické cítění?
Šance pro Tebe - uplatnění v automobilové firmě v Jihlavě na pozici seřizovač.
S nástupním bonusem 50 000 Kč.

Seřizování sestav nástrojů dle postupových návodů.
Obsluha měřících přístrojů pro zjištění kvality seřízených nástrojů.
Práce na 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadujeme

- střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. střední odborné vzdělání mimo obor + absolvování doškolení v závodní škole v rozsahu S1-S2
- ochota pracovat na směnný provoz
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- 50 000 Kč nástupní bonus rozpočítaný na prvních pět měsíců
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)