PROCESNÍ INŽENÝR | s AJ

Pracovní náplň

Víš co znamená LEAN a TPN metodika? Baví tě práce kolem strojů a nové procesy ve výrobě? S EXCELem jsi kamarád, válíš Anglicky a rád cestuješ po světě?
Pak je tu něco pro tebe!

A co tě u nás čeká? Čti dál:

- Zvládnout metodiku LEAN, TPM, vizualizace a práce v systému CAD
- Tvořit, spravovat a vytvářet revizní dokumentace pro jednotlivá pracoviště
- Hodnotit procesy a jejich zlepšování
- Implementovat nové výrobky do výroby
- Spolupracovat při spouštění strojů a zařízení
- Tvořit a implementovat Layouty
- A budeš cestovat v rámci ČR a zahraničí (USA, China + Evropa)

Požadujeme

A jaké jsou tvé kvality?

- SŠ/VŠ technického směru
- Technické a strategické myšlení
- Čtení technické dokumentace
- Práce s MS Office je hračka
- Pokročilá znalost angličtiny, budeš - cestovat do zahraničí (USA, China + Evropa)
- Zkušenosti s podobnou pozicí se ti u nás hodí

Nabízíme

- Dovolená 4 týdny / rok
- Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny / rok
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Měsíční bonus dle plnění KPI
- Bonus za docházku 750 Kč / měsíc
- Kafeterie 300 Kč / měsíc
- Příspěvek na pojištění 500 Kč / měsíc (nárok vzniká po 6 měsících pracovního poměru)
- Možnost jazykových kurzů v rámci docházky
- Pružná pracovní doba

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR | s AJ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát