KVALITA | MIMO AUTOMOTIVE| STABILNÍ PROSTŘEDÍ | 45 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na nových projektech v odvětví, které je stabilní a má velký potenciál? Zašlete nám Váš životopis.

Co bude Vaším úkolem:
- komunikace se zákazníky
- ověření kvality u nově nakupovaných dílů
- uvolnění do série
- tvorba kontrolních plánů
- řešení reklamací, kontrola nápravných opatření

Požadujeme

- praxe v oblasti kvality (min. 2 roky)
- praktická znalost základních nástrojů a norem kvality
- mírně pokročilá AJ (domluvíte se slovem i písmem)
- velmi dobrá schopnost komunikovat, argumentovat, vyjednávat
- technické myšlení (strojírenské vzdělání je výhodou, ale ne podmínkou)
- MS Office pokročile

Nabízíme

- týden dovolené navíc
- flexi pracovní doba
- měsíční bonusy a osobní ohodnocení
- penzijní připojištění
- Kafeterie
- příspěvek na firemní stravování
- odborné vzdělávání
- firemní akce

Detaily nabídky KVALITA | MIMO AUTOMOTIVE| STABILNÍ PROSTŘEDÍ | 45 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát