OPRAVDOVÁ LAHŮDKA PRO ABSOLVENTY POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ

Pracovní náplň

Nabízíme startovní pozici ve výrobě! Zaučíme Tě!

Využiješ své znalosti ze školy - proto potřebujeme obory potravinářské apod.
Budeš se v rámci našeho programu učit/zkoušet/posouvat na různé pozice ve výrobě.
Využiješ tady angličtinu! Ve výuce Tě rádi podpoříme!

Stačí nám i maturita v oboru.

Jsme tady fajn parta, neboj se přihlásit taky!

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání v oboru - potravinářském, chemickém, technologie potravin, jakost, bezpečnost ...apod. (VŠCHT značka ideál)
- praxi nepotřebujeme, vše naučíme
- AJ - jednoduchá komunikace (přeci jen máme vedení v zahraničí)
- komunikativní a organizační dovednosti
- férový přístup k lidem, schopnost motivovat

TREFILI JSME SE TI DO CHUTI?

Nabízíme

- pokud nejsi z Vysočiny - rádi Tě podpoříme při relokaci!
- trainee program
- svozové autobusy ze směru Žďár n. Sázavou, Havlíčkův Brod, Havlíčkova Borová ...
- slevy na firemní produkty
- benefit karta
- týden dovolené navíc
- příspěvek na závodní stravování
- penzijní připojištění

Detaily nabídky OPRAVDOVÁ LAHŮDKA PRO ABSOLVENTY POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát