PROGRAMÁTOR CNC LASERU | 1 SMĚNA | HAVL .BROD

Pracovní náplň

Jsme čistě česká společnost zabývající se zakázkovou zámečnickou výrobou.

Všeho všudy nás je 75. Všichni se mezi sebou známe a termín rodinná atmosféra u nás není jen prázdná fráze.

Zakládáme si na férovém jednání a individuálním přístupu ke každému zaměstnanci. Razíme heslo, že na všem se dá dohodnout.

Vyznáš se ve výkresové dokumentaci? Máš zkušenosti s programováním CNC?

Pak hledáme právě tebe! Zašli nám svůj životopis!

Tvojí náplní práce bude:
* Kontrola výkresové doku
mentace
* Programování CNC řezacích laserů v programu TruTops
* Práce v informačním systému

Požadujeme

* SOU/SŠ vzdělání
* Znalost výkresové dokumentace
* Znalost programu AutoCAD
* Znalost programu Trutops výhodou
* Znalost MS Office
* Ochotu učit se novým věcem
* Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

* Stabilní zázemí rodinné firmy
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
* Stravenkový paušál
* 5 týdnů dovolené
* Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu

Detaily nabídky PROGRAMÁTOR CNC LASERU | 1 SMĚNA | HAVL .BROD

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát