ABSOLVENTI STAVEBNÍCH OBORŮ POZOR! LÉTO KONČÍ!

Pracovní náplň

TO ZNAMENÁ, ŽE JE NA ČASE NASTARTOVAT TVOJI KARIÉRU!
Chceme dát příležitost absolventům SŠ/VŠ stavebních oborů!
Nejsme stavební společnost, ale výrobní a velmi úspěšná!

* Budeš součástí týmu, který tvoří globální projekty.
* Zaškolíme Tě, vezmeme Tě do světa!
* Budeš komunikovat s projekčními firmami.
* Budeš koordinovat několik stavebních projektů.
* Připravovat podklady pro stavební tendry.
* Kontrolovat smlouvy.

Budeš mít kancelář v Jihlavě.
ALE čas od času - párkrát do měsíce, budeš cestovat po světě.
Budeš pracovat v AutoCadu.
Budeš absolvovat porady projekčního týmu.

Požadujeme

* SŠ/VŠ - obor stavební podmínkou
* Není nutná praxe !
* Znalost programů: CAD 2D/3D nebo Solidworks, Revit...
* Orientace v projektové dokumentaci
* Anglický jazyk! podmínkou (nebo němčina nebo ruština)
* Ochota cestovat jak po ČR/zahraničí - nárazově 3-5 dní v měsíci
* Řid. pr. sk. B

Nabízíme

* Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
* Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
* Jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době)
* Dotované závodní stravování
* Sick days
* Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
* Zaměstnanecké slevy na výrobky

Detaily nabídky ABSOLVENTI STAVEBNÍCH OBORŮ POZOR! LÉTO KONČÍ!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát