DIPLOMAT DODAVATELSKÉ KVALITY

Pracovní náplň

Cítíte v kostech, že to chce změnu?

Pokud Vám nesedí "automotive styl" - cítíte se zavalený/á všemi ISO, VDA, NORMAMI, AUDITY, KPI´S, EXCELM, SAPEM .......

Nadechnout! A pokračovat ve čtení!

Automotive u nás nečekejte, přesto naše výrobky patří mezi ty nejlepší a nejluxusnější ve své třídě na trhu. Proto u nás kvalita hraje prim!

* Naše dodavatelská kvalita je založena na "dobrém slově".
* V první řadě hledáme člověka diplomatického, s výbornými komunikačními dovednostmi.
* Naši dodavatelé jsou dlouholetí, spolupráci máme založenou na důvěře.
* Chceme tedy udržovat dobré vztahy, pečovat o naše stávající dodavatele, kteří jsou víceméně lokálního charakteru!
* Rozvoj dodavatelů ano, ale žádná tlačenka na čísla.
* Spolupráce napříč kvalitou v ČR, výrobou i kolegy v Německu - takže AJ/NJ alespoň B1/B2.

Láka Tě dělat kvalitu jinak?
Pak se mi ozvi!

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- AJ na úrovni pro komunikaci se zahraničními zákazníky a centrálou (písemná i ústní)
- praxe v oblasti kvality na vedoucí pozici
- osobnostní předpoklady pro řízení týmu lidí (přirozená autorita, komunikativní dovednosti, schopnost motivovat, rozhodovat)
- MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme

- 13. mzda
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
- pravidelné bonusy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- profesní vzdělávání/posun
- firemní akce

Detaily nabídky DIPLOMAT DODAVATELSKÉ KVALITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát