ABSOLVENTI TECHNICKÝCH ŠKOL | START KARIÉRY

Pracovní náplň

Končíte školu a přemýšlíte co dál? Nechcete marnit čas? Hledáme šikovné absolventy, kteří chtějí příležitost chytit za pačesy!

Dejte nám o sobě vědět! Obsazujeme pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA, PROJEKTOVÉHO MANAŽERA A INŽENÝRA KVALITY do našich týmu. Pozor! Šanci dáváme i šikovným absolventům.

Co Vás čeká? Od všeho kousek :)

- být součástí projektového týmu
- zodpovědnost za návrh a sestavení procesu výroby pro daný typ produktu s ohledem na požadovanou kvalitu výrobku a efektivitu procesu
- komunikovat s dodavateli
- zodpovědnost za plynulý náběh výroby a předání do sériové výroby
- účast na nových projektech PPAP a VDA
- sledovat časové plány realizace projektu

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání (strojní, procesní inženýrství, mechanika)
- krátká praxe na obdobné pozici procesního inženýra
- anglický jazyk alespoň B2 (denní komunikace)
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
- chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- moderní pracovní prostředí
- pružnou pracovní dobu
- využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- závodní stravování

Detaily nabídky ABSOLVENTI TECHNICKÝCH ŠKOL | START KARIÉRY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát