HELE! KONSTRUKTÉR BEZ PRAXE | OD 30 000Kč!

Pracovní náplň

TATO POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ !

Bavilo Tě na škole pracovat/kreslit v programech CAD – AutoCAD, SolidWorks?
Orientuješ se ve výkresové dokumentaci?
Dokážeš mailově komunikovat v angličtině?

Tak koukej! Tady Tě naučíme:

* přípravovat výkresovou dokumentaci
* komunikovat se zákazníkem - ohledně upřesnění technických požadavků
* řešit případné technické problémy
* koordinovat výrobní operace
* mít přehled o materiálech - jejich objednávání, vyhledávání, zadávání objednávek do interního systému
* úzce spolupracovat s výrobou a dalšími odd.

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání strojírenského/technického zaměření
* znalost práce s programy CAD (AutoCAD, Solid Works)
* orientace v technické dokumentaci
* AJ - minimálně mailová komunikace
* samostatnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

* FLEXIBILITA, HOME OFFICE
* SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
* týden dovolené navíc
* odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
* možnost kariérního, platového růstu
* jazykové kurzy
* super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
* příspěvek na dojíždění
* dotované závodní stravování
* mobil, notebook

Detaily nabídky HELE! KONSTRUKTÉR BEZ PRAXE | OD 30 000Kč!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát