PROCESY | LEAN | VÝROBA

Pracovní náplň

LEAN, 5S, KANBAN, KAIZEN víte o čem je řeč? Super! Hledám šikovné LEANaře či specialisty štíhlé výroby. Rosteme, a proto potřebuje pomoc s nastavením a optimalizací některých procesů. Čistá moderní výroba! Rádi Vás u nás provedeme a sami uvidíte, že to dává smysl :).

Vaším úkolem bude:
- navrhnout nová opatření, která povedou k neustálému zlepšování výrobních procesů
- důležité bude tyto změny prosadit a zrealizovat
- budete koordinovat různé projekty na optimalizaci výroby
- spolupráce a komunikace se všemi odděleními ve společnosti
- metody: LEAN, 5S, KANBAN, KAIZEN, atd.
- průběžné školení zaměstnanců

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- AJ nebo NJ slovem i písmem (alespoň B1)
- praktické zkušenosti v oblasti štíhlé výroby, LEAN managementu
- znalost metod a principů štíhlé výroby
- chuť učit se novým věcem, komunikativnost, týmová spolupráce
- MS Office především Excel
- ŘP sk. B

Nabízíme

- týden dovolené navíc
- 13. plat
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy

Detaily nabídky PROCESY | LEAN | VÝROBA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát