ABSOLVENTI POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ POZOR!

Pracovní náplň

JSME VÝROBNÍ SPOLEČNOST V OBORU POTRAVINÁŘSKÉM A TATO ROLE JE PRO NÁS KLÍČOVÁ!
CHCEME NĚKOHO, KDO MILUJE LABORKY, CHEMICKÉ PROCESY, POTRAVINÁŘSKÉ TECHNOLOGIE ...
NEBOJÍ SE BÝT TEAM LEADEREM PRO MENŠÍ TÝM LIDÍ.

* Bude to o analýzách, nejen v našem závodě.
* O testech.
* Certifikátech kvality.
* Komunikaci se zákazníky.
* Kontrole vstupních surovin a finálních výrobků.
* Dokumentaci.

Půjdeš do toho?
Kontaktuj mě na barbora.zackova@grafton.cz nebo na tel.: 720 748 830 !

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oboru - potravinářském, chemickém, technologie potravin...apod. (VŠCHT značka ideál)
- praxe v oboru bude potřeba - alespoň při škole, brigáda, stáž - cokoli se počítá!
- AJ - jednoduchá komunikace (přeci jen máme vedení v zahraničí)
- komunikativní a organizační dovednosti
- férový přístup k lidem, schopnost motivovat

Nabízíme

- pokud nejsi z Vysočiny - rádi Tě podpoříme při relokaci!
- příspěvek na dopravu
- slevy na firemní produkty
- benefit karta
- týden dovolené navíc
- příspěvek na závodní stravování
- penzijní připojištění

Detaily nabídky ABSOLVENTI POTRAVINÁŘSKÝCH OBORŮ POZOR!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát