NÁKUPČÍ S AJ NEBO NJ | JIHLAVA

Pracovní náplň

Zkušenost v oblasti nákupu je pro nás prioritou. Jedná se o nákup strojírenských komponent, takže právě to by Vás mělo bavit.

Budete komunikovat s dodavateli v zahraničí, proto aktivní angličtina nebo němčina je podmínkou.

Jako nákupčí budete mít na starost:

- zajištění dodávek materiálu pro plynulý chod výroby
- přijímání požadavků na objednávky, komunikace s výrobou
- sledování stavu zásob materiálu, prověřování kapacit u dodavatelů
- pravidelné jednání s dodavateli, rozvoj dodavatelů
- optimalizace zásobovacího procesu, zlepšování spolupráce s dodavateli
- hodnocení dodavatelů (cena, kvalita, dostupnost)
- kontrola faktur, řešení reklamací
- reporting do mateřské firmy

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání.
- Praxe na pozici nákupčí (nejlépe technických/strojírenských komponent).
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem.
- Aktivní osobnost, velmi dobrý komunikátor, schopnost vyjednávat.
- MS Office (Word, Excel!).

Nabízíme

- Pravidelné měsíčný bonusy a prémie.
- Náborový příspěvek.
- Profesní vzdělávání/Jazykové vzdělávání.
- Různé zaměstnanecké slevy.
- Firemní akce.

Detaily nabídky NÁKUPČÍ S AJ NEBO NJ | JIHLAVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát