RÁD/A KRESLÍŠ? V AUTOCADU? | okr. Havl. Brod

Pracovní náplň

Konec překreslování - tohle je konstrukce vázaná přímo na vývoj nových výrobků! Máte chuť podílet se na unikátních projektech? Tohle je Vaše šance.

Výhodou je, že budete součástí celého procesu a přímo u zdroje veškerých informací.

Vaším úkolem bude:
- vývoj nových výrobků a inovace stávajících
- spolupráce s produktovým týmem
- projekt začíná zadáním přímo od zákazníka
- následuje naše myšlenka šitá na míru
- samozřejmě to musíme hodit na výkres (CAD, Inventor, SolidWorks)
- další krok je výroba a testování, na kterém se také budete podílet
- aktivní spolupráce s technology, kvalitou, výrobou, atd.
- závěrečná instalace u zákazníka, takže se občas podíváte i do světa (primárně EU)

Požadujeme

- technické vzdělání (VŠ)
- angličtina slovem i písmem (B1)
- praxe v oblasti vývoje je výhodou
- zkušenost s projektovým řízením
- orientace v technické dokumentaci
- znalost norem ve strojírenství
- aktivní a pokročilá úroveň práce ve 3D SW (AutoCAD, SolidWorks, Inventor, aj.)
- tahle práce je hodně o týmové spolupráci a komunikaci!
- ŘP sk. B, aktivně

Nabízíme

- MOTIVUJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
- FLEXIBILITA, HOME OFFICE
- SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
- týden dovolené navíc
- odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
- možnost kariérního, platového růstu
- jazykové kurzy
- super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- mobil, notebook

Detaily nabídky RÁD/A KRESLÍŠ? V AUTOCADU? | okr. Havl. Brod

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát