ABSOLVENTI VYSOKÝCH ŠKOL | KARIÉRNÍ RŮST NA MANAŽERA

Pracovní náplň

Ze všech stran vidíš inzeráty: VHODNÉ PRO ABSOLVENTY, ale v požadavcích se dočteš, že je potřeba mít alespoň 2 roky praxi? Tak tady to máme přesně naopak! Opravdu hledáme absolventy vysokých škol, ale Vaše praxe po škole NESMÍ být delší než 2 ROKY!

Všechno ti ukážeme! Projdeš si celý proces od A do Z. Součástí tvého zaškolování bude i stínování TOP manažerů. Nabízíme ti propracovaný onboarding plán - na nic ze začátku nebudeš sám.

Co bude Vaším úkolem:
- řídit a vést prodejny ve svěřené oblasti
- být odpovědný za plnění klíčových ukazatelů
- vést a motivovat tým manažerů prodejen
- aktivní komunikace se zaměstnanci

Požadujeme

- flexibilitu - za začátku to bude časově náročné (zaškolení na centrále v Praze)
- VŠ vzdělání a praxi MAXIMÁLNĚ 2 ROKY!
- sebevědomou a vyzrálou osobnost
- AJ pro denní komunikaci
- ŘP sk. B

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- občasná práce na HO
- smlouvu na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- rekondiční volno

Detaily nabídky ABSOLVENTI VYSOKÝCH ŠKOL | KARIÉRNÍ RŮST NA MANAŽERA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát