PRAVÁ RUKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ | ADMINISTRATIVA

Pracovní náplň

Baví Vás práce v administrativě a rádi byste nakoukli pod pokličku HR? Jsme menší výrobní společnost na Humpolecku a hledáme šikovného kandidáta na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR ODDĚLENÍ. Pošlete nám svůj životopis.

- komunikace s úřady (ÚP, OSSZ)
- příprava podkladů pro mzdy
- spolupráce při ročním zúčtování daně
- komunikace se zaměstnanci

Požadujeme

- SŠ (VŠ) vzdělání
- AJ je pouze výhodou
- zkušenosti v administrativě vítány, především s přípravou podkladů pro mzdy (podmínkou)
- komunikativní osobnost, příjemné vystupování
- velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
- dovolená navíc
- pružná pracovní doba
- stravenky
- telefon, notebook

Detaily nabídky PRAVÁ RUKA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ | ADMINISTRATIVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát