HR GENERALISTA | HUMPOLEC | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti HR? Chcete zkusit novou výzvu na poli lidských zdrojů? Pak musíte vědět, že Vaše šance na Vysočině přišla právě nyní!

Vaší zodpovědností bude:
- správa a vedení HR dokumentace
- rozvoj HR strategií, řízení procesů ve spolupráci s HR MANAŽEREM
- nábor a výběr nových zaměstnanců
- zodpovědnost za dodržování směrnic, pravidel a předpisů v oblasti HR
- firemní komunikace (administrace webových stránek, LinkedIn, interní komunikace)
- jednání s externími dodavateli a úřady
- reporty, statistiky, prezentace, podklady pro mateřskou společnosti
- vést a aktualizovat vzdělávací systém zaměstnanců

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti HR, mezinárodní výrobní společnost
- angličtinu na plynulé úrovni slovem i písmem
- osobnostní předpoklady, tj. aktivní, kreativní, zodpovědná osobnost, silné řídící a organizační schopnosti
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
- dovolená navíc
- pružná pracovní doba
- stravenky
- telefon, notebook

Detaily nabídky HR GENERALISTA | HUMPOLEC | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát