MANAŽER | NÁKUP | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Pracovní náplň

Jste technicky zaměřený člověk? Hledám zkušeného manažera nákupu, který převezme otěže v oddělení nákupu a povede menší tým pracovníku. Je pro nás důležitá přímá zkušenost z automotive firmy.

Co vše budete mít na starost?
- zodpovědnost za všechny nákupní aktivity v závodě
- snižování nákladů na dodavatele
- podporu nákupních aktivit pro nové projekty
- koordinaci procesu "make or buy"
- rozvíjet tým a jeho motivování
- vypracovávat report KPI
- komunikaci s dodavateli v anglickém jazyce

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického směru
- zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti nákupu (automotive)
- základní znalost nástrojů (PFMEA, 8D, APQP, PPAP)
- AJ pro denní komunikaci
- vyjednávací dovednosti
- technický background se znalostí výrobních procesů

Nabízíme

- služební automobil
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované závodní stravování

Detaily nabídky MANAŽER | NÁKUP | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát