MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Pro nadnárodní, výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme opravdu zkušeného MANAŽERA ÚDRŽBY! Máte rádi výzvy? Tak právě jedna taková tu právě čeká! Potřebujeme dát dohromady údržbu a vše s tím spojené. Žádné házení klacků pod nohy u nás nečekejte - naopak, od vedení budete mít plnou podporu :).

Co se od Vás očekává:
- řízení odd. údržby a koordinace činnosti zaměstnanců údržby
- plánování údržby (preventivní/prediktivní, operativní)
- snižování nákladů
- výběrová řízení pro realizaci a nákup servisních služeb a náhradních dílů
- jednání s externími dodavateli
- zodpovědnost a vyhodnocování poruchovosti výrob
- dohled nad BOZP a PO
- motivace a vedení týmu spolupracovníků spolupráce s ostatními odd. společnosti
- reporting nadřízenému na denní bázi

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- odpovídající zkušenosti s vedením údržby min. 5 let
- platná vyhláška 50 min. §6
- komunikativní AJ - denní využití (B2)
- silný technický background
- znalost LEAN, TPM

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- dotované závodní stravování

Detaily nabídky MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát