PODPORA DODAVATELSKÉ KVALITY BEZ JAZYKA | Jindřichohradecko

Pracovní náplň

Jsme skvělej tým kvalitářů! Táhneme za jeden provaz !

ANO, jsme automotive, ale žádné korporátní manýry u nás nehledej!!
Právě hledáme parťáka, nejlépe technicky vzdělaného a stačí nám kratší praxe ve výrobní společnosti.
My Tě tady odborně dovzděláme a nabídneme Ti opravdovou praxi !

O CO TADY PŮJDE!
- spolupráce při řízení projektů ohledně kvality - dodavatelské kvality
- ochrana našich zákazníků před nesprávnou kvalitou našich dodavatelů
- spolupráce při dodavatelských auditech
- měření základními měřidly
- vést dokumentaci ohledně kvality, příprava reportů, řízení nápravných opatření (8D)
- reklamace, nápravná opatření, kontrolní plány, reporty

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe ve výrobní spol. - na odd. kvality velkou výhodou!
- obecná znalost práce s měřidly
- orientace v technické dokumentaci
- znalost normy ISO/ TS 16949
- AJ - stačí písemná forma!
- znalost nástrojů kvality (PDCA, FMEA, Pareto, 8D...)
- MS Office

Pokud nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha TI nechybí, chci vidět Tvůj životopis!
Ideálka pokud bydlíš někde v okolí Jindřichova Hradce, Telče, Dačic, Moravských Budějovic...

Nabízíme

- platové ohodnocení dle praxe
- pružná pracovní doba, Home Office
- jazykové vzdělávání, odborné školení
- 5% roční bonus
- týden dovolené navíc
- cafeterie
- závodní stravování

Detaily nabídky PODPORA DODAVATELSKÉ KVALITY BEZ JAZYKA | Jindřichohradecko

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát