HLEDÁ SE BOREC DODAVATELSKÉ KVALITY! | NOVÁ ROLE PRO NÁŠ ZÁVOD!

Pracovní náplň

NOVÁ ROLE PRO NÁŠ ZÁVOD!

Doteď byla tato pozice mimo ČR, avšak zahraniční matka se rozhodla dát nám příležitost tady na Vysočině!
A MY JI HODLÁME CHYTNOUT ZA PAČESY!

HLEDÁME TEDY BORCE Z KVALITY!
Z OBORU AUTOMOTIVE!
SE ZKUŠENOSTÍ S DODAVATELSKÝMI AUDITY!
S ANGLIČTINOU!

Budeš:
* hlídat dodavatelskou kvalitu - Evropští dodavatelé (40% času na cestách max),
* úzce spolupracovat se zahraniční matkou a zároveň se závodem v ČR na Vysočině,
* vyvíjet dodavatele,
* auditovat dodavatele.

BUDE TO CELÉ ZAS A ZNOVU O DODAVATELÍCH.

Požadujeme

* SŠ/VŠ - technické, strojírenské, kvalitářské obory
* Angličtina must - denní komunikace - zahraniční matka + dodavatelé
* Praxe - dodavatelská kvalita v automotive průmyslu - 3-5 let
* Flexibilita - ochota cestovat po Evropě (možnost Home Officu s kombinací s kancelářemi na Vysočině)
* Týmový hráč! Jsme tu fajn parta a toho si moc vážíme!

Nabízíme

- platové ohodnocení dle praxe - jsme otevřeni diskuzi
- pružná pracovní doba, Home Office
- jazykové vzdělávání, odborné školení
- 5% roční bonus
- týden dovolené navíc
- cafeterie
- závodní stravování

Detaily nabídky HLEDÁ SE BOREC DODAVATELSKÉ KVALITY! | NOVÁ ROLE PRO NÁŠ ZÁVOD!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát