Vykonavatel soudního exekutora pro Severočeský kraj

  • 35000 - 50000 CZK za měsíc
  • Litoměřice

Pracovní náplň

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele pro Severočeský kraj
Jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, soupisů movitých věcí, vymáhání pohledávek.
Životopis s fotografií zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz.

Požadujeme

bydliště v Litoměřicích a okolí
středoškolské vzdělání
kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou
spolehlivost
samostatnost
vysoká komunikační schopnost
stresová odolnost
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC

Nabízíme

pružnou pracovní dobu
pracovní smlouvu na dobu určitou
jeden rok
poté je možné pokračování v pracovním poměru
mzdové rozpětí 35 000 - 50 000 Kč / základní fixní plat +pohyblivá složka platu/
motivační finanční ohodnocení - čtvrtletní odměny
stravenky
5 týdnů dovolené
služební automobil
notebook

Detaily nabídky Vykonavatel soudního exekutora pro Severočeský kraj, Litoměřice

Firma

JUDr. Ondřej Mareš ( zaměstnavatel )

Adresa

Masarykova 679/33, Litoměřice-Předměstí

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazení

Administrativa a organizace, Právo justice a legislativa

Telefon

Kontaktní osoba

Jitka Zahálková

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát