ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ NEBO NJ | JIHLAVA | BEZ PRAXE!

Pracovní náplň

PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY HOVOŘÍCÍ ANGLICKY NEBO NĚMECKY!

Miluješ hovořit cizím jazykem a hledáš práci, kde angličtina nebo němčina bude Tvůj denní chléb?
Pak jsi ji našel/našla!!!!

* Budeš mluvit/psát/mluvit/psát v cizím jazyce. (AJ/NJ)
* Zároveň budeš pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
* Budeš komunikovat napříč firmou - obchod, nákup, výroba...
* Tvojí starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit, co nejrychleji vyřešit.

Pomůžeš nám? Hledáme parťáka do týmu!

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* Angličtina/Němčina na komunikativní úrovni podmínkou! (B2)
* Praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
* MS Office
* Ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
* Dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti
* Nemusíš mít ani řidičák! Skvělá dostupnost MHD!

Nabízíme

* Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
* Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
*Jjazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době)
* Dotované závodní stravování
* Sick days
* Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
* Zaměstnanecké slevy na výrobky

Detaily nabídky ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ NEBO NJ | JIHLAVA | BEZ PRAXE!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát