OBCHODNÍ MANAŽER | AUTOMATIZACE | INTERNÍ LOGISTIKA

Pracovní náplň

Rádi s klienty budujete dlouhodobé vztahy a máte obchodního ducha? Jste technicky zaměřený, inovativní a rád se podílíte na obchodní strategii firmy?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER pro švýcarskou společnost budete:

- udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
- vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
- plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
- řídit své portfolio otevřených obchodních případů
- vytvářet cenové nabídky
- účast na výstavách a konferencích

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti hledáme u Vás?

- Min. SŠ technického směru
- Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou - ideálně logistika, intralogistika, sklady nebo automatizace
- AJ na komunikativní úrovni (využijete v rámci korporace)
- Prozákaznický přístup
- Vynikající prezentační a organizační schopnosti
- Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Jihomoravského, Zlínského kraje a Vysočina)

Nabízíme

- Home office/ Flexibilní pracovní doba
- Služební osobní automobil i k soukromému použití
- Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- Školení v ČR a v zahraničí
- Jazykové kurzy

Detaily nabídky OBCHODNÍ MANAŽER | AUTOMATIZACE | INTERNÍ LOGISTIKA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát