ANGLIČTINÁŘI POZOR! | NOVÁ PŘÍLEŽITOST!

Pracovní náplň

BUDUJEME NOVÉ ODDĚLENÍ! Budeš s námi u toho?

Tvoříme tým lidí, který bude podporou pro naše zákazníky.

* Hodně jich je z ČR, ale protože jdeme mílovými kroky kupředu, výhledově budeme komunikovat i v cizím jazyce. Nejčastěji v AJ!
* Zároveň budeme pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
* Budeme komunikovat napříč firmou (kde se všichni známe) - obchod, nákup, výroba.
* Naší starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit co nejrychleji vyřešit.

Pomůžeš nám?

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* Angličtina na komunikativní úrovni
* praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
* MS Office, IS Money výhodou, ne podmínkou (nebo nějaký jiný program?)
* ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
* dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti
* Nástup opravdu hoří! Naše oddělení se spouští již 1.5.2021! Budeš v tom s námi?
* Nemusíš mít ani řidičák - skvělá dostupnost - autobusem nebo vlakem!

Nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha a chuť se učit Ti nechybí?
Dej mi o sobě vědět!

Nabízíme

* stabilní společnost, přes 15 let na českém trhu a pořád rosteme
* po zapracování a vzájemném oťukání se - smlouva na dobu neurčitou
* postupné navyšování platu !
* odborný/profesní rozvoj a růst
* odměny
* týden dovolené navíc
* stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem
* výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu

Detaily nabídky ANGLIČTINÁŘI POZOR! | NOVÁ PŘÍLEŽITOST!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát