TECHNOLOG VÝROBY - PROTOTYPY | AUTOMOTIVE | DAČICE

Pracovní náplň

Příležitost pro technology na jihu Vysočiny! Rozšiřujeme tým!
Nejlépe pro technology, kteří se vyznají ideálně ve výrobě prototypů!

* výroba prototypových dílů
* příprava technologických výkresů
* návrhy přípravků a nástrojů
* komunikace s kolegy z výroby (ČR+ Německo)
* měření
* kompletace

Platové podmínky se budou odvíjet od zkušeností a osobnostních předpokladů.

Nástup možný ihned.

Životopis stačí zaslat POUZE V ČESKÉM JAZYCE na barbora.zackova@grafton.cz

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Praxe na stejné či podobné pozici/přímo s výrobou prototypů - skvělé!
- Zkušenosti z prostředí automotive velikou výhodou
- MS Office, Auto CAD, CAM - základní znalost
- AJ/NJ alespoň pro čtení technické dokumentace

Nabízíme

- Rozšiřujeme tým, rozrůstáme se!
- Pružná pracovní doba
- Home Office (omezeně, ale ano)
- Jazykové vzdělávání, odborné školení
- 5% roční bonus
- Týden dovolené navíc
- Cafeterie
- Závodní stravování

Detaily nabídky TECHNOLOG VÝROBY - PROTOTYPY | AUTOMOTIVE | DAČICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát