FINANČNÍ CONTROLLING BEZ PRAXE | ANGLIČTINA

Pracovní náplň

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY EKONOMICKÝCH OBORŮ!
MLUVÍCÍCH ANGLICKY!
A VÁŠNÍ PRO EXCEL, TABULKY, DATA, ČÍSLA!

POZOR!

- jsme výrobní společnost - žádné strojírenství, automotive apod.!
- naše produkty určitě znáš a denně potkáváš (potravinářství)
- hledáme do týmu člověka, kterého vše naučíme, proškolíme - ale nesmíš se bát EXCELU a hovořit anglicky, protože přímý nadřízený je cizinec
- bude to o controllingu - dotkneš se dat jak finančních, tak i výrobních !
- reporting - vedení společnosti v Čechách, i v zahraničí

Požadujeme

- SŠ/VŠ - ekonomického směru
- praxe, brigáda, stáže - účetnictví, controlling, finance
- dobrá znalost MS Excel BEZPODMÍNEČNĚ
- velmi dobrá AJ - budeš denně komunikovat s přímým nadřízeným v cizině

Nabízíme

- zázemí mezinárodní, stabilní výrobní společnosti (obor potravinářský)
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na závodní stravování
- penzijní připojištění
- slevy na firemní produkty
- benefit karta