HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

Hledá se HLAVNÍ ÚČETNÍ!

Hledáte novou výzvu jako hlavní účetní? Přidejte se k našemu týmu a využijte své zkušenosti v oboru účetnictví. Zodpovědnost za celý účetní systém, spolupráce s finančním manažerem a zástup za společnost v oblasti účetnictví.

Vaší pracovní náplní bude:

- Zpracování daňových přiznání (DPH, Daň z nemovitosti aj.)
- Příprava podkladů pro DPPO
- Odpovědnost za měsíční uzávěrky, kontrola účetních případů a hlavní knihy
- Zajištění dodržení účetních standardů a předpisů
- Vytváření finančních výkazů a reportů
- Spolupráce s finančním manažerem při rozhodování a plánování finančního rozvoje společnosti
- Zodpovědnost za správné a včasné zúčtování transakcí a účtování
- Kontrola a ověřování účetních výkazů a dokladů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici nebo praxe v oblasti účetnictví ve výrobní mezinárodní společnosti podmínkou, zkušenost z prostředí korporátu / automotive výhodou
- Orientace v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
- Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
- Znalost MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené + 2 sick days
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon, notebook
- Zkrácený pracovní týden (37,5hod.) s možností flexibilní pracovní doby
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost využití závodní jídelny s dotovanou stravou
- Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu