ELEKTRO ÚDRŽBA VE VÝROBĚ | Žďár nad Sázavou

Pracovní náplň

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže s údržbou strojů / linek v naší moderní výrobě.
Stačí nám absolvent (elektro oborů), který má kratší praxe při škole.
Nepotřebujeme cizí jazyk. Hledáme parťáka, který se práce nebojí!

Půjde o opravy na automatizovaných strojích / strojních linkách.
Řešíme elektrické, mechanické, pneumatické, ale i hydraulické závady!
Dokumentaci / administrativě se tady taky nevyhneme. Ale nebudeme to přehánět.

Požadujeme

* SOU/SŠ technického směru - elektro/elektrotechnika apod.
* Praxe - stačí při škole - údržba strojů, elektrika, výroba ...
* Flexibilita - ochota pracovat ve 2 směnách/1x za měsíc držet pohotovost
* Zkušenost s odstraňováním elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických závad výhodou!

Nabízíme

* Stabilní výrobní společnost na Vysočině
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Další zaměstnanecké benefity
* Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat

Detaily nabídky ELEKTRO ÚDRŽBA VE VÝROBĚ | Žďár nad Sázavou

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát