DISPEČER BEZ JAZYKA | JIHLAVA | NÁSTUP IHNED

Pracovní náplň

Máš praxi v oblasti logistiky, jsi komunikativní a zvládneš pracovat pod tlakem?
Hledáme dispečera s alespoň krátkou praxí v oboru.

- komunikace napříč společností - sklad, zákaznické centrum, obchodní oddělení, doprava
- komunikace s dodavateli, spedičními společnostmi
- objednávání přeprav
- organizace práce řidičů, sledování vytížení vozidel
- vedení příslušné dokumentace a evidence
- reporting vedení

Požadujeme

- praxe v oblasti logistiky
- odolnost vůči stresu
- velmi dobré komunikační dovednosti
- MS Office
- cizí jazyky (AJ/NJ) výhodou

Nabízíme

- mzda dohodou dle předchozích zkušeností v logistice
- pravidelné měsíční bonusy a prémie
- profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů
- příspěvek na stravování
- ubytování/příspěvek na ubytování

Detaily nabídky DISPEČER BEZ JAZYKA | JIHLAVA | NÁSTUP IHNED

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát