MATERIÁLOVÝ INŽENÝR | PLASTY | 40-50 000 Kč

Pracovní náplň

Příležitost pro zkušené (nebo i s kratší praxí) vývojáře/konstruktéry/inženýry, kteří ovládají AJ na plynulé úrovni.
Oč tady běží? O MATERIÁLOVÝ VÝVOJ/ROZVOJ/ZMĚNY - konkrétně PLASTY.

Vaší náplní práce bude:

- vývoj nových výrobků + změny stávajících produktů.
- spolupráce s marketingem a dalšími odděleními v zahraničí.
- vedení vlastních projektů/ úkolů i účast na týmových úkolech.
- spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.
- zodpovědnost za testování a ověřování funkce produktů.

Požadujeme

- plynulá komunikace v AJ slovem i písmem NUTNÁ!
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického/přírodovědného/chemického směru
- praxe při studiu/praxe na stejné nebo podobné pozici (R&D/konstrukce/vývoj/materiálové inženýrství)
- znalost procesů výroby, zkušenost s plasty výhodou
- flexibilita a ochota vysokého pracovního nasazení
- praxe v automotive výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti!
- výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku!
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
- odborná/jazyková školení
- možnost profesního růstu
- další zaměstnanecké benefity
- množství teambuildingových aktivit

Detaily nabídky MATERIÁLOVÝ INŽENÝR | PLASTY | 40-50 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát