Seřizovač/ka nástrojů v Jihlavě 27 - 35 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Hledáme seřizovače nástrojů do jihlavského závodu.
Práce seřizovače nástrojů v moderním prostředí!
Po šesti měsících dosáhne seřizovač nástrojů až 35 000 Kč v závislosti na směnném modelu.
Nyní navíc s nástupním bonusem 30 000 Kč!

Seřizování sestav nástrojů podle postupových návodů.
Třísměnný model: pravidelný nebo nerovnoměrně rozložený (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadujeme

- střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. mimo obor + doškolení v závodní škole v rozsahu S1-S2
- ochota pracovat na směnný provoz
- základní znalost výkresové a nástrojové dokumentace
- orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 15,50 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, fitness, bruslení)