KVALITÁŘ | AJ | okr. TŘEBÍČ | až 40 000 Kč

Pracovní náplň

Nechcete již pracovat v hlučném prostředí výrobního závodu? Jste z Třebíčska?

Nyní máte možnost zůstat v oblasti kvality, ale v čistém a klidném prostředí.
Pokud znáte dobře nástroje pro řízení kvality ve strojírenství a umíte anglicky, pak NEVÁHEJTE!!!

Vaší náplní práce bude:

- komunikace jak s dodavateli, tak i zákazníky v anglickém jazyce
- řešení reklamací (interně + externě)
- zodpovědnost za dosahování kvality a produktivity
- zlepšování procesů a preventivních opatření
- pravidelný reporting

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost angličtiny na velmi dobré úrovni - denní komunikace!
- praxe na obdobné pozici - stačí nám kratší praxe!
- znalost nástrojů řízení kvality (8D REPORT)
- MS Office, SAP výhodou

Nabízíme

- pružná pracovní doba
- nadnárodní společnost
- moderní pracovní prostředí
- 25 dní dovolené
- odborná školení, jazyková výuka
- možnost dalších příplatků a bonusů
- závodní stravování

Detaily nabídky KVALITÁŘ | AJ | okr. TŘEBÍČ | až 40 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát