INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní náplň

Jste ostřílený kvalitář? Do našeho týmu hledáme posilu. Jsme menší výrobní firma a tahle práce není žádný stres! Pošlete své CV a přesvědčte se sami.

Co bude Vaším úkolem:
- zajištění zákaznické kvality ve výrobní společnosti
- podle zkušeností Vám postupně přidělíme skupinu zákazníků, se kterými budeš komunikovat
- budete řešit primárně zákaznickou kvalitu
- máme ale také řadu nových projektů, takže budete spolupracovat i s naším projektovým týmem a řešit s nimi požadavky zákazníků
- vyhodnocení a zpracování zákaznických, dodavatelských a interních reklamací bude Váš denní chleba
- budete dávat návrhy k nápravným opatřením, zavádět je a následně kontrolovat
- budete se podílet také na interních auditech

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni pro denní komunikaci
- praxe v oblasti kvality
- znalost a praktické užívání metod 8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, SPC
- orientace ve výkresové dokumentaci
- analytické myšlení, komunikativnost
- zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, týmová práce
- zájem učit se novým věcem
- MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme

- mzda k jednání dle zkušeností a schopností
- dovolená navíc
- pružná pracovní doba
- mobilní telefon
- stravenky
- možnost kariérního růstu, školení, jazykové kurzy
- pracovní cesty do zahraničí

Detaily nabídky INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát