ŘEDITEL DIVIZE | HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA | PRAHA |

Pracovní náplň

Jste zkušený manager se silnou osobností a přirozeným respektem? Máte vzdělání v oblatsi zemědělství, veteriny nebo jste vystudovaný zootechnik? Vyznáte se v hospodářských zvířatech?

Pak nám pošlete svůj životopis! Hledá se Ředitel divize.

Nabízíme práci v úspěšné společnosti s rodinnou atmosférou se sídlem v Praze.

Vaším úkolem bude:

- Odpovědnost za výsledky Vašeho oddělení
- Analýzy trh
- Business development
- Vedení svěřeného týmu
- Motivace zaměstnanců
- Obchod s hospodářskými zvířaty

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oblasti - zemědělství, zootechnika, veterina
- Pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (využití na denní bázi)
- Znalost problematiky chovu hospodářských zvířat
- Manažerské a obchodní zkušenosti z vrcholového managementu
- Umění a zkušenosti vést, řídit a motivovat zaměstnance
- Analytické uvažovaní
- Profesionální prezentační a komunikační dovednosti a schopnosti

Nabízíme

- Celoroční bonus až do výše 100% mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Služební automobil i k soukromým účelům (Škoda Octavia)
- Mobilní telefon