PERSONALISTA s AJ | okr. Žďár nad Sázavou

Pracovní náplň

Do menšího výrobního závodu na Žďársku hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Určitě vítáme vzdělání nebo krátkou zkušenost v personalistice. Práce je to hodně akční a různorodá, takže pokud máš práci s lidmi a administrativu v malíčku, pošli nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:
- správa personální agendy (pracovní smlouvy, dohody, dodatky, apod.)
- zajištění lékařských prohlídek pro zaměstnance
- komunikace se zaměstnanci
- nábor nových zaměstnanců (výrobní pozice)
- vystavování inzerce, oslovení vhodných kandidátů
- koordinace výběrového řízení
- komunikace s vedoucími pracovníky
- podpora HR manažera

Požadujeme

- SŠ / VŠ vzdělání
- AJ na středně pokročilé úrovni (B1), tzn. maily zvládneš bez problému a nebojíš se mluvit
- min. 1 rok praxe v personalistice / administrativě
- alespoň základní orientace v zákoníku práce
- MS Office (Word, Excel, Outlook)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Co je pro nás důležité:
- pečlivost a spolehlivost, bez toho se neobejdeme
- jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi
- bude tě bavit i papírování a administrativa
- máš elán do práce a chceš se učit nové věci

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis. Pohovory probíhají online (skype / telefonát) - bez nutnosti osobního setkání.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolená
- flexi pracovní doba
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- Benefit karta
- sleva na firemní produkty (ty budete milovat!)
- příspěvek na závodní stravování
- přesčasové hodiny placené nad rámec zákonné sazby