VEDOUCÍ VÝROBY | auto! | Vysočina / Brno venkov

Pracovní náplň

Chcete každé ráno sednout do svého služebního vozu a rozjet se vstříc nové pracovní výzvě? Hledám doslova "kovaného" vedoucího výroby pro společnost, která nikdy nestála na jednom místě. Jestli to chcete posouvat kupředu s námi, pošlete mi svůj životopis.

Jaké úkoly Vás čekají:
- řízení výrobního týmu (cca 100 zaměstnanců, bez cizinců)
- letošní rok chceme pojmout ve smyslu stabilizace a zvkalitnění
- proto se zaměříme na rozvoj zaměstnanců, jejich motivaci, ale také sledování výkonu a hodnocení daných cílů
- základem jsou samozřejmě zodpovědnost za efektivní plánování výroby, tok materiálu, plnění KPI, dodržování BOZP a PO
- optimalizace procesů (kovovýroba, montáž)
- spolupráce s údržbou a dalšími odděleními
- pravidelný reporting, analýzy a návrhy na nové možnosti ke zlepšování

Požadujeme

- technické vzdělání (min. SŠ)
- AJ aktivně slovem i písmem
- zkušenosti s vedením výroby (strojírenství, kovovýroba)
- talentovaný manažer, který se v oblasti řízení chce nadále rozvíjet
- důležitá je pro nás nejen technická orientace, ale také schopnost komunikovat s lidmi

Nabízíme

- SLUŽEBNÍ AUTO
- manažerské ohodnocení k jednání
- 13. mzda, bonusy
- týden dovolené navíc
- flexi pracovní doba
- dotované závodní stravování s bohatým výběrem, kantýna
- telefon, notebook
- profesní a jazykové vzdělávání
- firemní akce