Odborný pracovník výzkumu a vývoje

  • V Holešovičkách 41, Praha 8

Pracovní náplň

Ústav struktury a mechaniky hornin Akademie věd ČR, v.v.i., přijme do Oddělení struktury a vlastností materiálů tři odborné pracovníky výzkumu a vývoje. Více informací o nabízených pracovních místech na www.irsm.cas.cz. Písemné nabídky zahrnující motivační dopis a strukturovaný profesní životopis posílejte do 25.7.2021 na emailové adresy: bicakova@irsm.cz a perna@irsm.cas.cz.
Termín nástupu: ihned nebo dohodou.

Kontakty:
Ing. Ivana Perná, Ph.D., E-mail: perna@irsm.cas.cz . Tel.: 266 009 253.
Ing. Olga Bičáková, Ph.D., E-mail: bicakova@irsm.cas.cz . Tel.: 266 009 251.

Po ukončení uzávěrky budou uchazeči vyrozuměni a vybraní kandidáti pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání chemického nebo přírodovědného směru (pozice vhodná i pro absolventy VŠ)
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost práce v kolektivu
- Znalost anglického jazyka
- Zájem o další vzdělávání se v oboru
- Znalost dalšího jazyka, a probíhající či dokončené doktorské studium chemického nebo přírodovědného směru výhodou
- Ochotu učit se nové věci
- Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
- Uživatelská znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)

Nabízíme

- Plný pracovní úvazek
- Platové zařazení podle stupnice mzdových tarifů a tříd, odměny
- Pět týdnů dovolené, pět dnů zdravotního volna, příplatky na stravování
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy
- Možnost doktorského studia

Detaily nabídky Odborný pracovník výzkumu a vývoje, V Holešovičkách 41, Praha 8

Adresa

V Holešovičkách 94/41, Praha

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Vysokoškolské / universitní

Zařazení

Chemie a potravinářství, Věda a výzkum, Průmysl

Telefon

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Perná Ph.D

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát