VÝROBNÍ CONTROLLING s AJ, Automotive

Pracovní náplň

Hledáme analytického člověka, který myslí v číslech, práce v Excelu je jeho vášní.
Menší výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu.

Jestli navíc chcete ve své práci přinášet nové nápady a realizovat je, pak nám rovnou posílejte životopis.

Vaším úkolem bude:
* controlling v nadnárodní výrobní společnosti
* sledování příjmů, nákladů, plánování investic a jejich návratnost
* controlling u nových projektů ve výrobě
* výrobkové kalkulace, podklady pro cenové nabídky
* analýzy, finanční forecasty, reporting vedení společnosti
* pravidelná komunikace s centrálou v AJ

Požadujeme

* VŠ ekonomického směru
* AJ plynule slovem i písmem
* Praxe výhodou (controller, ekonom, účetní)
* Znalost nebo základní přehled o účetnictví
* MS Office (Excel pokročile!)
* Analytické myšlení, silná orientace na čísla
* Proaktivní člověk, který umí přinášet nové podněty
* Samostatnost, schopnost prezentovat výsledky
* ŘP sk. B

Dáme šanci i juniorům nebo absolventům VŠ. Chceme ale vidět Váš zápal a ideálně i to, že jste už při škole sbírali první zkušenosti v oboru, třeba na part-time.

Může to být i příležitost pro zkušené účetní, kteří se chtějí přesunout směrem do controllingu.

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení k jednání dle zkušeností
* Individuální odměny
* Týden dovolené navíc
* Pružná pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dopravu
* Mobil, notebook
* Možnosti dalšího jazykového vzdělávání
* Firemní akce a další