ZKUŠENÝ OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ a PL

Pracovní náplň

Nákup nemusí být nutně jen o samotném nákupu komodit. Někdy je také potřeba sjednotit procesy s kolegy v ostatních týmech, hledat efektivní řešení a systémy... Zkrátka posouvat věci kupředu. Pokud tě něco takového baví a můžeš se opřít o předchozí praxi v nákupu, pošli nám svůj životopis. Co je oříšek u této pozice? Kromě komunikativní angličtiny potřebujete umět MÓWIĆ PO POLSKU!

Co tě na pozici nákupčího čeká:
- technický operativní nákup komodit ve svěřené oblasti
- komunikace se stávajícími dodavateli, vedení výběrových řízení
- analýzy, segmentace, pravidelné projekty
- monitoring KPIs a reporting manažerovi
- pravidelná komunikace se zahraničním závodem
- posouzení stávajících procesů v oblasti nákupu
- následná optimalizace a nastavení efektivních systémů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- český, anglický a polský jazyk slovem i písmem pro jednání s dodavateli a mezinárodním týmem
- min. 2 roky praxe v oblasti nákupu
- technický background je výhodou, ale ne podmínkou
- komunikativnost, vyjednávací schopnosti, analytické myšlení!
- aktivní člověk s chutí posouvat věci kupředu
- pečlivý člověk, který zvládne vyšší administrativní zátěž při nastavování procesů
- MS Office (Excel - práce s daty, kontingenční tabulky)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

- půlroční a roční bonusy
- 5 týdnů dovolená
- Cafeteria
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu
- Penzijní připojištění