TECHNOLOG S AJ ČI NJ, ELEKTRO | PRACHATICKO

Pracovní náplň

S podzimem přišla i nová pracovní příležitost na pozici TECHNOLOGA! Jestli se domluvíš anglicky nebo německy a máš na obdobné pozici zkušenosti, můžeš se téhle příležitosti chopit zrovna ty!

Jako TECHNOLOG u nás budeš mít na starosti:
- péči o svěřený úsek technologie ve výrobě
- stanovení technologických postupů
- spoluvytváření interních norem a směrnic
- řešení příčin výrobních neshod

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického zaměření (elektro ideální)
- zkušenosti na obdobné pozici
- schopnost domluvit se anglicky či německy

Nabízíme

- příspěvek za docházku, výkonností prémie
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění