Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb

Pracovní náplň

Jsi člověk, který má velmi dobré komunikativní schopnosti a kterého baví práce s lidmi a máš výbornou znalost ukrajinského a komunikativní znalost českého jazyka?
Pokud ano, hledáme právě Tebe. V současné době rozšiřujeme tým koordinátorů agenturních pracovníků do provozu logistické společnosti v Chebu.

Hledáme komunikativního člověka, který má přirozenou autoritu a férový přístup k lidem.

Náplní práce koordinátora v provozu bude:
- úzká spolupráce s vedoucími skladu (rozdělování práce zaměstnancům, dohled na vykonanou prací, předávání informací o docházce zaměstnanců)
- komunikace s agenturními zaměstnanci na denní bázi
- tlumočení správného postupu pracovních povinností
- vyřizování dotazů zaměstnanců v souvislosti s pracovním poměrem

Požadujeme

- výborná znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka nutností
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- znalost práce s PC (MS office)
- řp. sk. B

Nabízíme

- základní hodinová mzda 218 Kč/hod.
- osobní ohodnocení až 5000 Kč/měs.
- 25 dní dovolené/kalendářní rok
- služební telefon