ZUBNÍ LÉKAŘ/LÉKAŘKA

  • 40000 - 60000 CZK za měsíc
  • Miroslav

Pracovní náplň

Jsme nadstandardně vybavené soukromé zubní zdravotnické zařízení na Znojemsku s ordinacemi v Miroslavi u Znojma, na Hatích a v Hevlíně. Disponujeme moderním přístrojovým vybavením, jako je RWG, OPG, CT rentgenování, vlastní laboratoří a chirurgickým sálem, kde jsou prováděné zákroky specialisty v oboru stomatochirurgie a implantologie. Zabýváme se taky protetickou, záchovnou i dětskou stomatologií. Poskytujeme komplexní ošetření zubů pro všechny skupiny pacientů.

Nabízíme

Nabízíme stabilní zázemí a motivační platové ohodnocení, možnosti vzdělávání a osobního rozvoje. Požadujeme pracovitost, pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatného jednání, vstřícné vystupování. Znalost německého jazyka výhodou. Pro absolventy poskytujeme odborný dohled zkušených specialistů. Nástup možný okamžitě/dle dohody.

Detaily nabídky ZUBNÍ LÉKAŘ/LÉKAŘKA, Miroslav

Firma

AK DENT, s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Malinovského 23, Miroslav

Pracovní poměr

Plný i zkracený úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Vysokoškolské / universitní

Zařazení

Farmacie a zdravotnictví, Služby zákazníkům

Telefon

Kontaktní osoba

Mária Ambrozová

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát