Elektromechanik

  • Český Těšín

Pracovní náplň

Mezi hlavní úkoly elektromechanika patří zabezpečení elektroúdržby strojů a zařízení rozvodů kabelů, instalací nových zařízení, programování elektronicky a počítačově řízených strojů apod.

Požadujeme

Maturita, vyhláška 50,
Praxi v oboru minimálně 3 roky,
Praxi na pracovním místě s využitím průmyslové automatizace vítáme
Odpovědnost za elektroúdržbu strojů a výrobních linek,
Schopnost zabezpečit rozvod kabelů a instalaci nových zařízení
Chuť programovat elektronicky a počítačově řízené stroje,
Třísměnný provoz v týdenním cyklu (noční, odpolední, ranní).

Nabízíme

Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Odpovídající platové ohodnocení

· Zaměstnanecké výhody

· Pracoviště v Českém Těšíně, třísměnný provoz

· Možnost nástupu ihned

Detaily nabídky Elektromechanik, Český Těšín

Firma

KOVONA SYSTEM, a.s. ( zaměstnavatel )

Adresa

Průmyslová 2007, Český Těšín

Zařazení

Elektrotechnika a technika, Strojírenství, Výroba provoz a řemesla

Telefon

Kontaktní osoba

Personální oddělení

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát