Zámečník do výroby automobilových nástaveb

  • 15000 - 25000 CZK za měsíc
  • Ostrava - Nová Bělá

Pracovní náplň

Firma působící v oboru výroby a montáže nástaveb na nákladní automobily přijme do výroby zámečníka-svářeče.

Životopisy zasílat na email: obchod@praga-automotive.cz Kontakt p. Žabčíková 606 610 487, Po-Pá od 8:00 do 16:00h.

Požadujeme

vyučen v oboru strojírenství, 2 roky praxe v oboru podmínkou !!
výhoda svářečský průkaz CO2

Výhodou znalost: výroby nástaveb, hydraulických systému, autoelektriky.

Nabízíme

Nabízíme: osobní ohodnocení po ukončení zkušební doby, kreativní práci, kompaktní kolektiv, slušné zacházení.

Detaily nabídky Zámečník do výroby automobilových nástaveb, Ostrava - Nová Bělá

Firma

PRAGA-Automotive s.r.o. ( zaměstnavatel )

Adresa

Mitrovická 594, Ostrava - Nová Bělá

Pracovní poměr

Plný úvazek

Smluvní vztah

Pracovní smlouva

Vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazení

Výroba provoz a řemesla, Průmysl, Automobilový průmysl

Telefon

Kontaktní osoba

Martina Žabčíková

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát